Zakładasz firmę w Rzeszowie?

W 2011 roku zapewne kolejne środki na dotacje dla rozpoczynających działalność gospodarczą trafią do Rzeszowskiego Urzędu Pracy. Z własnego doświadczenia wiem, że warto z nich skorzystać. Wiem też, jak ważne jest dla nowo powstałej zdobywanie nowych klientów. Dlatego zachęcam wszystkich zakładających działalność gospodarczą do korzystania z rad osób i firm – zarówno na etapie składania wniosku o dofinansowanie, jak i później, kiedy działalność już założycie.

Warto pamiętać, że strona internetowa, jej promocja i reklama usług w wyszukiwarkach to obecnie najtańszy i zdecydowanie najskuteczniejszy sposób pozyskiwania nowych klientów. Nawet, jeśli budżet na stronę wynosi kilkaset złotych, a na miesięczną reklamę w sieci 100-200zł – można wiele zyskać, dlatego zachęcam do korzystania z tych form promocji. Na tę stronę nie trafilibyście, gdyby nie była widoczna w sieci. Zapraszam więc serdecznie na ZdobywamyKlientów.pl – i oczywiście do kontaktu. I od razu dodam – moja działalność polega na tym, aby zwiększać Wasze dochody, więc z całą pewnością wspólnie wypracujemy rozwiązanie które to umożliwi! A może wykorzystamy na promocję środki z dotacji? Zapraszam także inne firmy z regionu.

Reklamy

1 komentarz »

 1. ofires said

  Witam, pomagamy młodym przedsiębiorcom przy zakładaniu działalności gospodarczej, spółek. Oferujemy adres pod rejestrację i korespondencję dla Firm w centrum Rzeszowa. Dodatkowo wynajmujemy biurka i biura na godziny. Zapewniamy obsługę księgową i prawną. Serdecznie zapraszamy.
  biuro@ofires.pl
  533 777 711
  Adres: Pl. Kilińskiego 2, 35-005 Rzeszów

  Zapraszamy również do uczestnictwa w Rzeszowskich Spotkaniach Przedsiebiorców na których praktycy biznesu pomogą Ci w podjęciu tego kroku, poprowadzą Cię w labiryncie przepisów i ułatwią bezpieczny start.

  Szczegóły spotkania pod adresem http://przedsiebiorcy.rzeszow.pl/spotkania

RSS feed for comments on this post · TrackBack URI

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: